Merhaba Stalker

Her geçen gün katettiğim yolda, edindiğim düşünceleri ve çıkarımları herhangi birine aktaramadığım gibi kendi kafamda bile saklayamıyor unutuyorum. Elimizde WordPress gibi güçlü ve etkin bir araç varken bu özelliği kullanmak için neden bu kadar beklediğimi bilmiyorum.

Sanırım eskiden burayı bir zaman kaybı olarak görmemden kaynaklı. Eskiden insanlara fikirlerimi anlatarak çoğaltmayı başarabiliyordum. Artık çevremde pek bir insan kalmadı. Hepsini hayatımdaki belirsizlikler ve kapladıkları alandan kurtulmak için sildim. Artık fikirlerimi insanlara aktaramıyorum. Bu yüzden burada hepiniz bana kendi fikirlerimi etrafınıza yayarak beni yüceltme konusunda yardımcı olacaksınız. Bu gönüllü görevinizden dolayı size minnettarım.

Artık satan tarafta değil, üreten taraftayım. Eskiden fikirleri ve projeleri hayata geçirmek konusunda üretenleri bir araya getirip bu işi pazarlayan taraftaydım. Ama bu konuda yaptığım son işte, bir araya getirdiğim ekip benim içimdeki girişimcilik ateşini söndürdü. Bu noktadan 2020’ye kadar ki noktaya kadar üreten tarafında takılıyor olacağım.

Bu dönem 1 yıldır devam ediyor. YouTube’da bu nasıl yapılır? şu nasıl yapılır? videoları izleye izleye Arduino’yu, internette harıl harıl meslek öğrenmek için o kurs bu kurs demeden sertifikalar ile coştuğum zamanda programlamayı öğrendim.  Artık bir Elektronik öğrencisiyim. Her geçen gün ait olduğum mesleği öğrenerek, hayallerimi gerçekleştirme yolunda ilerliyorum. Hayallerime yavaş yavaş derin derin değineceğiz.

Ve şimdi buradayız. Burayı zenginleştirmek için çok heyecanlıyım. Bu konuda gerçek bir motivasyonum ve heyecanım var. Takipte kalarak, gelişimimi seyredebilir ve nasıl bir geleceğe sahip olacağımı birlikte görebiliriz.


2 thoughts on “Merhaba Stalker

 1. rollex11 login Cevapla

  While ads and product recommendations cause you to be money,
  it’s basically good content that people are after.
  For those in network marketing, it can Tom “Big Al” Schreiter”. https://918kiss.poker/downloads

 2. rollex11 login Cevapla

  While ads and product recommendations cause you to be money, it’s
  basically good content that people are after.

  For those in network marketing, it can Tom “Big Al” Schreiter”. https://918kiss.poker/downloads

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir